piękne kobiety - Polskie Karate ft. Dwa Sławy - W 3 dupy

Piękne kobiety. Już od zarania dziejów mężczyźni toczyli wojny o kobiety, zdobywali kobiety, obsypywali kwiatami kobiety. Piękna helena z Troi czy Kleopatra były ikonami piękna- wszystko mamy opisane na łamach historii. Kanon piękna w XX wieku zmieniał się od stonowanych kobiet w obcisłych gorsetach po zasuszone modelki uczestniczące w pokazach mody.

look at:
piękne kobiety
zdrowa kuchnia
kobieta
zgrabne ciało


piękne kobietyPolskie Karate ft. Dwa Sławy - W 3 dupyPolskie Karate na fb: https://www.facebook.com/PolskieKarate Album "Polskie Karate" zamówisz na http://www.embryoshop.pl oraz http://www.preorder.pl. Piękne kobiety, narkotyki i przemoc -- to wszystko, i to w niemałej ilości, znajdziecie w klipie „w 3 dupy". Melanżowy hymn, z gościnnym udziałem Dwóch Sławów promuje nadchodzącą płytę supergrupy, której premiera już 2 marca. Nowy teledysk Polskiego Karate korzysta z najlepszych hitchcocowskich wzorców -- na początku jest wybuch, a potem napięcie nieprzerwanie rośnie. "Dziś idziemy na melanż i będziemy śpiewać i chlać" nawija w swojej zwrotce Wyga, nie mając świadomości, jak bardzo wybuchowa będzie ta noc. I to dosłownie. Co robi Igorilla w wannie pełnej szkła, dlaczego Aztek ma garnitur od Prady i worki pod oczami i w końcu - za co Rado dostał w papę od Rudego MRW? Jeżeli Metro zrobił cykający, klubowy beat, to coś jest na rzeczy. Odpal klip i zobacz, co dzieje się, jak ktoś z kamerą wbije na melanż z karatekami. Sprawdź to. Na własną odpowiedzialność oczywiście. 2 lutego wystartował preorder płyty Polskie Karate, zatytułowanej po prostu „Polskie Karate". LINK do preorderu: http://www.preorder.pl/muzyka/... http://embryoshoppl.shoper.pl/... Title: W 3 dupy ; Artist: Polskie Karate ; Featuring: Dwa Slawy ; Album: Polskie Karate ; Producer: Metro ; Lyrics: Wyga, Igorilla, Astek, Radosny ; Mix & mastering: Marek Dulewicz ; Label: Embryo ; Directed by: Jasiek Gajdowicz ; Video: Exformers ( http://www.exformers.com/) ;

Kanały: Music
Autor: Step Records

Dlugosc: 04:57
Oceny: 4.814012
Wyswietlenia: 861232

Tagi:  

Video Url:


Embed Code:

Komentarze


zaj ka (November 30, 1999 at 12:00 am)
czy ta szara bluza z kapturem "Dont talk about style" to nie z Street it?
vezyrmix (November 30, 1999 at 12:00 am)
Nie wiem co w tym numerze jest dobrego. Moim zdaniem beznadzieje straszna.
Produktuboczny (November 30, 1999 at 12:00 am)
Czaje że nie podoba Ci się numer chociaż argumentów specjalnie nie widzę. Ale żeby źle im życzyć bo Ci się nie podoba? Skąd Ty się urwałeś ludziku? So lame....spłoń.
Michaduo (November 30, 1999 at 12:00 am)
3:15 :D
stiviZWP (November 30, 1999 at 12:00 am)
najlepszy hash w polsce :D
wazuwdz (November 30, 1999 at 12:00 am)
zjedli hhaha ciekawe czym flow jak flow nic specjalnego tekst chujowy . ogólnie słaba nuta jedynie blondyna daje rade
hatakage (November 30, 1999 at 12:00 am)
Ejj dobra, nie mam zdrowia dziś do tego, Imie oraz Nazwisko blond bestii poproszę bardzo uprzejmie :D
KorekStg (November 30, 1999 at 12:00 am)
kot to chuj pozdro skacz
Racuch Czysty (November 30, 1999 at 12:00 am)
tak
wazuwdz (November 30, 1999 at 12:00 am)
na szczęście skończyłem szkołę wiec teksty pakuj zeszyty nie ruszą mnie. Każdy ma swój gust nie potrzebnie sie spinaliśmy, Ty słuchasz tego, ja mam inny klimat.